ویزای کانادا

ویزای کانادا

متقاضیان ایرانی سفر به کانادا پیش از هر اقدام ملزم به اخذ ویزای کانادا و درج آن در گذرنامه خود بوده که فرایند اخذ ویزا در چند مرحله توسط شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار صورت می پذیرد.

ویزای کانادا همچون سایر ویزاها، مجوز سفر شما به کشور کانادا می باشد. این ویزا با توجه به شرایط از پیش تعریف شده و قوانین اعلامی، برای هر ملیت طبق دستورالعمل های خاص و با پیش نیازهای ویژه­ای صادر می­شود.

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا

مدارک ارائه شده توسط متقاضی سرنوشت ویزا شدن و یا رد درخواست وی را تعیین می‌کند به همین از مهم‌ترین بخش‌های روند دریافت آن است.

مدارک شغلی

           کارمندان:

 • گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر و مدت زمان مرخصی ذکر شود)
 •  فیش حقوقی دو ماه آخر
 •  لیست بیمه دو ماه آخر
 • حکم کارگزینی

          کارفرمایان:

 •  جواز کسب، نامه اتحادیه، پروانه بهره برداری، مدارک ثبت شرکت، کارت بازرگانی و …
 •  لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان
 •  آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده
مدارک اسناد ملکی
 •  ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیت رفت و برگشت کانادا در صورت نداشتن دعوت‌نامه
مدارک شناسایی فردی
 • اصل گذرنامه متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
 • یک قطعه عکس جدید 3/5*4/5 رنگی با زمینه سفید
 • شناسنامه
 • ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر
 • فرم اطلاعات فردی و خانوادگی تکمیل شده برای هر فرد متقاضی (صحت این اطلاعات اهمیت بالایی دارد و هر گونه مغایرتی باعث رد درخواست ویزا  می شود)

درخواست تماس و مشاوره

  مراحل دریافت ویزای کانادا

   

  مرحله ی اول

  پس از تماس با همکاران ما، می توانید وقت مشاوره خود را تنظیم نمائید و به صورت حضوری یا مجازی در جلسه ای آنلاین تمام شرایط متقاضی بررسی و به تناسب آن اطلاعات، مدارک درخواستی توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شود.

  بدیهی است در صورتی که امتیاز حداقلی را برای درخواست ویزا کسب ننمائید و شانس صدور ویزای شما کمتر از حداقل های لازم باشد ما به شما اقدام جهت دریافت ویزا را به دلیل هزینه‌­بر بودن و ثبت درخواست رد شده در پرونده، توصیه نخواهیم کرد.

  مرحله دوم

   تکمیل فرم های شخصی، خانوادگی و سوابق سفر همراه با تجمیع مدارک درخواستی و بررسی همه­‌ی جزئیات مدارک خواهد بود. در این مرحله پس از بررسی و اصالت سنجی، مدارک ارائه شده رسید خواهد شد و برای ترجمه­‌ی رسمی به دارالترجمه ی مورد تایید شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نیوار ارسال می گردد.

  مرحله سوم

  آغاز ثبت نام متقاضی در سامانه­‌ی ویزای کاناداست که شرکت نیوار در آن رسما موردتایید قرار گرفته و این مرحله پس از دریافت مدارک از دارالترجمه و تکمیل سایر مدارک مربوط به سفر اعم از دعوتنامه یا تاییدیه ثبت نام رویدادهای مختلف و … انجام خواهد شد.

  مرحله چهارم

  پس از اجرای تمام فرآیندها در سامانه، گزارشی از فرم ها و مدارک ارسال شده به متقاضی دریافت ویزا ارائه خواهد شد که با کنترل نهایی و تایید آنها توسط متقاضی اصلی (نماینده طرف قرارداد)، ارسال قطعی توسط کارشناسان نیوار انجام خواهد شد.

  مرحله پنجم

  در این مرحله متقاضی ویزا با دریافت تایید ثبت‌نام و نامه‌ی انگشت‌‍نگاری، می تواند وقت بایومتریک(انگشت نگاری) خود را در یکی از مراکز انگشت‌نگاری پیشنهادی نیوار رزرو کرده و خود را برای سفری کوتاه به منظور انجام انگشت‌نگاری و ثبت اطلاعات هویتی آماده نماید.

  رزرو وقت انگشت‌نگاری توسط کارشناسان نیوار و بدون اتلاف زمان و در اسرع وقت برای متقاضیان انجام خواهد شد.

  لازم به ذکر است که رزرو وقت انگشت نگاری برای متقاضیان پکیج کامل ویزا رایگان بوده و برای مسافرانی که درخواست ویزای خود را از سایر روش ها ثبت کرده اند مشمول پرداخت هزینه ( 15 دلار آمریکا )  است.

  مرحله ششم

  پس از انگشت نگاری متقاضی، تایید انگشت نگاری در حساب کاربری ثبت خواهد شد که از این تاریخ پرونده به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  مرحله هفتم

  بروزرسانی پرونده که امکان پذیرش درخواست ، رد درخواست ویزا و یا درخواست مدارک بیشتر برای بخشی از پرونده، در این مرحله انجام خواهد شد.

  مرحله هشتم

  در صورتی که با درخواست ویزا موافقت گردد، در اسرع وقت گذرنامه به منظور درج برچسب ویزا به کشور ترکیه ارسال خواهد شد.

  مدت زمان ارسال و دریافت گذرنامه از 21 روز تا 70 روز کاری خواهد بود.

  در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت نشود، نامه ی رد درخواست به متقاضی تحویل می گردد.

  اطلاعات بایومتریک متقاضیان ویزا در هر دو  حالت به مدت 10 سال در سیستم حفظ خواهد شد و در صورت اقدام برای دریافت ویزای جدید و یا اقدام مجدد برای درخواست ویزای رد شده، به حضور در مراکز انگشت نگاری و سفر به سایر کشورها، نیاز نخواهد بود.

  مدارک مالی مورد نیاز

  سوالات متداول دریافت ویزای کانادا

  در کمترین حالت بین 2 تا 3 ماه زمان می‌برد.
   

  داشتن شنگن الزامی نیست اما نشان دهنده تاریخچه سفر قوی شما خواهد بود.